اخبار شرکت کاشی نازسرام

راه اندازی نرم افزار موبایل تحت اندروید کاشی نازسرام میبد

نرم افزار موبایل یکی از مهمترین ابزارها برای تجارت آنلاین می باشد،شرکت کاشی ناز سرام در راستای مشتری مداری نرم افزار موبایل تحت اندروید را راه اندازی کرده که این نرم افزار شامل قسمت چیدمان سه بعدی می باشد که در انتخاب کاشی مورد نظر  به مشتری در فضای دلخواه بسیار موثر است.
این نرم افزار را می توانید از قسمت محصولات موجود در سایت و همچنین از بازار آندروید با نام نازسرام دانلود کنید.


حضور ناز سرام در بیست و يكمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران
در این نمایشگاه که  با حضور تعداد زیادی از شرکتهای معتبر از تاریخ 28 الی 31 خرداد ماه سال جاری بر گزار شد ناز سرام میبد با بیش از 20طرح متفاوت حضور یافت ، در بین این طرح ها طرح های جدید آمازون ، لوتوس، کوآرتز ،ماربل،آرتمیس ، پلنت و گالاکسی با استقبال بیشتری همراه بود.
ناز سرام میبد بعنوان همرا ه همیشگی نمایشگاه های صنعت سرامیک برای هفتمین سال همراه نمایشگاه بین المللی تهران بود، سال گذشته این نمایشگاه با حضور 175 شرکت داخلی و 9 شرکت خارجی برپاشد.
گفتنی است، این نمایشگاه به منظور معرفی و ارائه آخرین دستاوردها و فن آوری‌های علمی و صنعتی در زمینه تولید انواع کاشی، سرامیک، چینی بهداشتی، رنگ و لعاب، ماشین آلات و مواد اولیه می‌پردازند.
نمایشگاهها یکی از حلقه های عرضه کالا و اطلاع رسانی از محصول و دستاوردهای جدید در تولید به شمار می روند که بازرگانان، صنعتگران و مصرف کنندگان را به سوی خود می کشاند.

 


مذاکرات تجاری در غرفه ناز سرام

حضور ناز سرام در بیست و يكمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران
طرح آرتمیس ،طرحی متفاوت در نمایشگاه بیست و یکم

حضور ناز سرام در بیست و يكمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران (cerafair 2013)
نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک هر ساله با طرحها و برندهای جدید و متفاوت در تهران برگزار می شود و همین امر این نمایشگاه را به عرصه رقابت در طرحها و سایزهای متفاوت بدل نموده است. در نمایشگاه امسال طرحهای شرکت کاشی نازسرام،طرحهایی متفاوت با تمام نمونه های داخلی و خارجی بود که مورد استقبال بسیاری از طراحان و صنعتگران قرار گرفت .

حضور نازسرام در پنجمین نمایشگاه بین المللی suncer
با توجه به پتانسیل استان یزد و به ویژه شهرستان میبد در تولید کاشی و سرامیک ، صنایع جانبی و معادن متعدد مواد اولیه که حدود نیمی از تولیدات کشور در این زمینه را به خود اختصاص می دهد با قریب به 140 واحد تولیدي به عنوان مهمترین قطب سرامیک کشور محسوب می شود. لذا مطابق سالهاي پیشین و پس از برپایی چهار دوره پیاپی ، پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت سرامیک (suncer 2013) با حضور تولید کنندگان کاشی کف، دیوار، گرانیتی، پخت سوم، چینی بهداشتی، لعاب، رنگ، مواد اولیه، تجهیزات و قطعات، ماشین آلات و غیره از 1 تا 4 اسفند ماه سال جاري در شهرستان میبد با شعار: تولید ملی ، نوآوري ایرانی با صیانت از محیط زیست برگزار مي شود.
شرکت ناز سرام میبد نیز با طرح های جدید خود در این نمایشگاه چون گذشته حضور فعال خواهد داشت وهمه علاقه مندان را به بازدید از این نمایشگاه فرا می خواند .

نازسرام بعنوان واحد نمونه تولیدی سال انتخاب شد
به گزارش كميته ملي روز صنعت ومعدن ، اسامي كامل برگزیدگان واحدهاي نمونه صنايع غيرفلزي ، نساجي ، فلزي، برق و الكترونيك ، ماشين‌سازي و نيروي محركه و پيشكسوتان نمونه صنعتي، معدن و صنايع معدني، بهره‌برداران معادن زيرزميني بهره‌برداران معادن روباز ،مكتشفين نمونه سال 1391 داراي گواهينامه كشف و واحدهاي صنايع معدني نمونه ، مراكز تحقيق و توسعه (R&D) واحدهاي صنعتي و معدني ، مراكز پژوهشهاي صنعتي و معدني ، واحدهاي فني ـ مهندسي ، شركتهاي صنايع پيشرفته نمونه، طرحهاي صنعتي و معدني نمونه، مديران عامل نمونه شهركهاي صنعتي، قهرمان ورزشي ومدير صنعتي نمونه کشور معرفی شدند بنا به این گزارش پس از بررسی های بعمل آمده در کمیته تخصصی صنایع معدنی شرکت  ناز سرام میبد به عنوان تنها نماینده صنعت سرامیک کشوردر بین واحد های تولیدی فعال انتخاب شد ، انتخاب ناز سرام بر اساس رشد فروش و ارزش آن ، نسبت سود به فروش ، رشد تولید نسبت به متوسط تولید سه سال گذشته ، سرانه فروش ، کاهش نسبت هزینه انرژی مصرفی به فروش در مقایسه با سال قبل ، نسبت فروش به دارایی ، نسبت افزایش سرمایه به سرمایه سال قبل و نسبت هزینه های تحقیق و آموزش به فروش ، نوآوری ، خلاقیت و پیشروی در ارائه محصولات نوین در این صنعت صورت گرفته است.

تجلیل از نازسرام در همایش روز ملی صنعت و معدن
 همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن که با حضور معاون اول رئیس جمهور ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، رئیس کل بانک مرکزی و مسئولان و فعالان اقتصادی ، صنعتی و معدنی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.از نازسرام میبد بعنوان واحد نمونه کشوری در حوزه صنایع معدنی تجلیل بعمل آمد. این همایش با مشارکت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و همکاری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران ، خانه صنعت معدن ، کنفدراسیون صنعت ایران ، خانه معدن ایران ، انجمن مدیران صنایع کشور ، سازمان نظام مهندسی معدن و شورای اصناف کشور برگزار شد.
به گزارش شبكه اطلاع رساني توليد و تجارت ايران (شاتا)‌،‌دكتر "‌مهدي غضنفري‌" در مراسم روز ملي صنعت و معدن با حضور معاون اول رييس جمهوري ،‌ ضمن تجلیل از واحد های نمونه کشوری د‌ر باره نيازهاي بخش توليد به منابع مالي در سال 91 گفت : ‌براي احداث و ‌تكميل پرو‍ژه هاي نيمه تمام و يا بالابردن درصد رشد پرو‍ژه ها به 20 هزار ميليارد تومان اعتبار نياز داريم .
وي با بيان اينكه زياد مي شنويم كه در شهرك ها و واحدهاي توليدي تعداد كارگر كم شده بيشتر شده، ‌كه اين موضوع به سرمايه درگردش باز مي گردد ، افزود: ‌اگر 30 هزار ميليارد تومان اعتبار براي سرمايه درگردش حوزه توليد تزريق كنيم مطمئنا شاهد شنيدن خبرهايي خواهيم بود كه تعداد كارگرهاي بيشتري جذب مي شوند و يا ظرفيت استفاده از تجهيزات و تاسيسات بالاتر رفته است

مذاکرات تجاری در غرفه ناز سرام
علاوه بر حضور نمایندگان و بازرگانان داخلی وخارجی مذاکرات تجاری بین بخشی در طول مدت نمایشگاه نیز ادامه داشت ونمایندگان شرکت های حاظر در نمایشگاه برای ارائه محصولات وماشین آلات جدید جلساتی را  با حضور کارشناسان شرکت برگزار نمودند که حاصل آن عقد قرارداد ها وتفاهم نامه های تجاری در بهبود و بروز رسانی تولید در شرکت ناز سرام بود.

حضور شرکت نازسرام در نمایشگاه مصالح ساختمانی هند
شرکت نازسرام میبد به همراه تعدادی دیگر از کارخانجات تحت کنسرسیوم پارسیان در نمایشگاه هند حضور یافت ، این اولین حضور کاشی ایران در بازار هند است که نازسرام به عنوان اولین تولیدکننده با چاپ دیجیتال از ایران در این نمایشگاه حضور یافته است ، گفتنی است هند دومین تولیدکننده و مصرف کننده آسیا است.

استقبال از طرح بالتیک در نمایشگاه ace بمبئی

 


بازدید سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در بمبئی از غرفه نازسرام
آقای محمدی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در بمبئی با حضور در غرفه نازسرام توانمندی این شرکت را درتولید محصولات جدید و همگام با بازارهای جهانی ستود و جایگاه کاشی ایران را همراه با کاشی های اروپایی دانست ، وی خاطرنشان کرد در این راستا رایزن تجاری ایران در هند آمادگی همکاری در برقرای روابط تجاری را دارد

بازدید طراحان و انبوه سازان برتر هندی از غرفه ایران در نمایشگاه بمبئی
برجسته ترین بازرگانان ، انبوه سازان و طراحان هندی در بازدید از غرفه ایران رشد صنعت سرامیک ایران را سریع و همگام با توسعه جهانی دانستند در این بین رضا کابل طراح ایرانی الاصل هند  در بازدید از این غرفه آمادگی خود و انبوه سازانش را برای خرید طرح های تولیدشده با دستگاه کراجت نازسرام را اعلام نمود وی طرح های جدید نازسرام را مناسب برای مجموعه های بزرگ هند دانست . کابل با ابراز خرسندی از حضور کاشی ایران در بازار هند ابراز امیدواری نمود این حرکت آغاز فعالیت تجاری گسترده دو کشور در این صنعت را فراهم آورد.

دبیر کنسرسیوم پارسیان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی هند
طرح های شرکت نازسرام در این نمایشگاه جایگاه ایران را به خوبی به نمایش گذاشته است
دبیر کنسرسیوم پارسیان با اشاره به مشارکت شرکت های تولیدکننده در غرفه پارسیان طرح های متنوع این کارخانجات را مکمل حضور در بازار هند دانست . وی با اشاره به طرح های تولیدشده با دستگاه کراجت نازسرام که به صورت رکریناژ شده به بازار عرضه می شود را همرده با طرح های اروپایی حاضر در نمایشگاه دانست و مذاکرات صورت گرفته را برای عرضه این محصولات بسیار مثبت ارزیابی کرد.